Hrdinka Tomáš (Habrovany 1901)
Odpočinek, signováno vlevo dole T. Hrdinka, olej/plátno, 115,5 x 101 cm, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |